Df Herali Meşe Çelik Kapı Modelleri Bu Yazı Sitemize 14 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
Ahşap iç Oda Kapı 11 Bu Yazı Sitemize 21 Eylül 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
Neruda Çelik Kapı Modelleri Bu Yazı Sitemize 08 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
 
-------- Sponsorlu Bağlantılar ---------
                              

2012 yılının büyük bir bölümünü bitirdikten sonra kalan süreçte 2013 modası için yoğun hazırlıklara başlandı. 2013′te yoğun bir Moda rüzgarı estirmek isteyen birçok firma harika tasarımları hazırlayarak piyasaya şimdiden gösterdi. Birçok kapı firmalarında şimdiden 2013 yılında satışa sunacakları modellerin taslaklarını bitirdi ve üretimine başladı. 2013 yılına damgasını vuracak olan ise MDF  kapı modelleri gibi gözüküyor. Şu ana kadar hep alışılmış tasarımlarla karışımıza çıkan MDF kapıları 2013 yılında en güzel ve yeni tasarımlarıyla birçok kapı firmasında satışa başlayacak. Şimdiden başlanan çalışmalardan ve elde edilen ürün kataloglarından alınan bilgilere göre hem dekoratif anlamda hem de güvenlilik anlamında harika MDF kapı modelleri bulunuyor.

2013 yılında MDF kapı modellerinin özellikler ise şekilde olacak; 6 ve 9′lu kilit sistemi, kale son sürüm güvenilir kilitler, 7 cm kadar kalın kapılar, ses ve hava geçirmeyen yalıtım sistemleri ve birçok renk seçeneği bulunuyor. 2013 yılında piyasaya sürülecek olan MDF kapıların fiyatları ise 250 TL’den başlıyor.  2013 MDF kapı modellerini merak eden kişiler için birçok firmanın ürün kataloglarından seçilerek alınmış modeller;

    

Etiketler : , ,Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word