ASSOS Amerikan Panel Kapi Bu Yazı Sitemize 13 Haziran 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
Tugar Çelik Kapı Modelleri Bu Yazı Sitemize 02 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
Matrix Çelik Kapı Modelleri Bu Yazı Sitemize 04 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
Devamı İçin Tıklayınız
 
-------- Sponsorlu Bağlantılar ---------
                              

Antik görünümlü işlemeli ahşap kapılar olarak masif kapı bölümleri yanı sıra bu kapılar bağıl neme kadar kurutulan çam ağaç panellerinden üretilen kapı modelleridir. Bu kapı modelleri ile birlikte yatay yada dikey olarak serenler yada göbekler gibi bazı pervaz kapıların  ölçülerine göre kesilen panel kordonlarında açıldıkdan sonrasında modeline göre de bazı oynamalar da yapılabiliyor.

Ahşap kapılarda desen ve oyma işlemleri ile birlikte panellerin yada tamamen fiziksel olarak yöntemler ile birlikte ilkbahar odun kısımları aşındırılarak bu ağaçlar üzerine yaşlandırma işlemi uygulanabilir.Kapı bayileri dışında  Tepe Home Mobilya ile Pratiker Ankara mağazalarında diğer kapı satışları da devam ediyor. Bunun yanı sıra ise iç kapı balkonların ve cephe sistemlerininde ürünleri bulunuyor. Ayrıca yangın sırasında  1-2 saat kadar yanmaya karşı dayanıklı kapılar da üretildi.Işılpen, Işılkapı, Statü, Işılcam, Stedo, Glawin ve Albert Genau tescilli marka ürünlerimizin üretimini bundan böyle Ankara Sanayi Odası 2. Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 alanda gerçekleştirecek olan firma hedeflerini büyütüyor. Bu kapıların  dış kısmı ahşap ve iç kısmı ise çelik konstrüksiyon olarak donatılmış olan kapılarda üretiliyor. Ahşap iç oda kapılarınında yüksek miktarlı olanlarınında bu kısımlarda pazar payını artırmayı hedefliyor.Antik kapı üretiminde ise iç kanat karkası da TSE 12655 standardına uygun şekilde metal kutu profil olarak oluşturuluyor.

http://www.amerikankapimodelleri.com/resimler/yapkap0037.jpg

Etiketler : , , ,


1 Yorum yapılmış "Antik ahşap kapılar"


 1. Cihat demişki 09 Ocak 13 11:21 

  Sayin Yetkili,

  Bir restorant konseptimiz icin asagidaki fotograftaki gibi ve ekteki detaydaki antika gorunumlu kapi ihtiyacimiz vardir.

  Tavsiye edebileceginiz bir urununuz veya yonlendirebilceginiz bir uretici var midir?

  Saygilarimla,

  Cihat TEKIN
  Project Commercial Manager
  Depa Qatar Co W.L.L
  Regent Hotel Fit-Out & ID Package
  Doha,Qatar
  P.O.Box: 22931
  Tel: +974 4421 4680 – Site Office
  Tel: +974 4443 6759 – Head Office

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word